Czym się zajmujemy?

Dla wszystkich, którzy pierwszy raz słyszą o naszej organizacji:

Skupiamy młodych pasjonatów elektroniki, mechatroniki, informatyki itd. (Ale nie tylko! Doczytaj do końca – szukamy również pasjonatów muzyki czy osób zajmujących się pisaniem artykułów lub po prostu ludzi szukających miłej społeczności) i organizujemy spotkania, na których tworzymy własne projekty lub angażujemy się w działalność charytatywną. W związku w bardzo długo przerwą w działaniu musimy teraz zaczynać wiele rzeczy od nowa i otwieramy dopiero pierwszy nowy oddział. Oddział MCTeam może założyć każdy w swojej szkole – wystarczy uzgodnić ze szkołą otwarcie kółka zainteresowań elektroniką i działać pod logiem MCTeam oraz we współpracy z innymi oddziałami! Dlaczego to jest opłacalne? Jeśli otworzysz własny oddział i zarejestrujesz go na naszej stronie internetowej to uzyskasz wiele profitów:

-Stanowisko kapitana MCTeam,

-Wsparcie od innych oddziałów np. pomoc przy rozplanowaniu czegoś, zrobieniu schematu czy budowie jakiegoś modułu do projektu,

– (W przypadku wyrażenia takiej chęci) Przekażemy ci do zrealizowania przez twój oddział jakiś projekt – dobrze zaplanowany, ze schematami i dokumentacją.

– W miarę możliwości udostępniamy pomiędzy oddziałami narzędzia, sprzęt i części elektroniczne.

Naszym celem jest rozrośnięcie się na całą Polskę i promowanie rozwoju nowych technologi przez młodzież. Jeżeli w twojej szkole działa już jakieś kółko czy zajęcia dodatkowe związane z tą tematyką również możesz poprosić o prowadzenie ich pod logiem MCTeam, bo im nas jest więcej tym więcej zrobimy i tym silniejsi będziemy!

Nie chcesz brać udziału w projektach? Szukamy również osób do prowadzenia miesięcznika oraz pisania piosenek! Jeżeli chcesz być po prostu częścią naszej społeczności to również zapraszamy do dołączenia! Im nas więcej tym większe zasięgi mamy i tym potężniejsi jesteśmy!

 

Skip to content